18 Ekim
Yorum Yap
#11032098

Aydem Elektrik Sokak Aydınlatması Talebi!

Bodrum Turgutreis a*** için komşularımız defalarca sokak aydınlatması talebinde bulunmasına rağmen sokak aydınlatması takılmamıştır. Söz konusu sokak işlek olmasına rağmen akşamları karanlık olmaktadır. Bu sokaktaki bulunan direk için sokak aydınlatmasının takılmasını talep ediyorum. 444'lü numaradan yardımcı olamadılar ben de hem e-devlet üzerinden Aydem elektrik firmasını Tedaş'a şikayette bulundum. (sizi yakında ararlar) hem de buradan sayın Aydem elektrik yetkilileri inşallah yardımcı olursunuz.

Sabri 430 Okunma

Cevaplar

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi04 Kasım

    Sayın Sabri̇ SAKALLI, Elektronik iletiniz üzerine belirtmiş olduğunuz adreste inceleme yapılmış olup, ekiplerimiz tarafından sokak aydınlatma armatürü ilavesi yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

  • Sabri'nin Teşekkür Mesajı23 Ekim

    Sorunum halloldu teşekkürler. Fakat E-Devlet üzerinden Tedaş'a şikayetmi işe yaradı yoksa sikayetvar.com üzerinden mi çözemedim henüz önemli olan sorunumun çözülmesi :)

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi18 Ekim

    Sayın Sabri SAKALLI, Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler