15 Ekim
Yorum Yap
#11028687

Aydem Elektrik Sokak Aydınlatma Lambası Arızası!

Muğla Milas Güllük Mah. Gazhane Cad. 121. sokakta ikamet etmekteyim yaklaşık 6 aydır sokak lambası yanmadığını 4 sefer müşteri hizmetlerine 1 sefer bizzat Milas 3 yol merkeze şifayen bildirmeme rağmen arıza giderilmiyor neden? Bizlerden bakım bedeli olarak ücret alınıyor ancak hizmet verilmiyor.

Tc 439 Okunma

Cevaplar

 • Tc'nin Teşekkür Mesajı22 Ekim

  Şıkayetimin çok kısa sürede yapılması yönünde minnet ve şükanlarımı sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim saygılar

 • Tc19 Ekim

  İlgili birime Milas Güllük Mah. 121. Sok Şok market yanında bulunan çınar ağacı elektrik tellerine sarkma neticesinde baskı yapmaktadır, yağmur ve şiddetli rüzgarda tehlike arz etmektedir. Milas park ve bahçeler müd. Yaptığımız kesim veya budama işlemi için sizler müracaat etmemiz elektriğin kesilerek işlem yapacaklarını ifade ettiler konuyla ilgilenmenizi arz ederim. Saygılarımla

 • Tc19 Ekim

  İlgilerinize teşekkür ederim

 • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi19 Ekim

  Sayın İbrahim Nedret CİNGÖZ, ​ Elektronik iletiniz üzerine belirtmiş olduğunuz adreste inceleme yapılmış olup, sokak aydınlatma bakım çalışması yapılmıştır. Arızalı sokak aydınlatma armatürleriniz tamir edilmiştir. ​ Bilgilerinize sunarız, ​ Saygılarımızla.

 • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi18 Ekim

  Sayın İbrahim Nedret CİNGÖZ, Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler