03 Şubat 2014

Aydem Elektrik Dağıtım Yüksek Voltajdan Yanan Beyaz Eşyaları Ödemedi!

2606566 numaralı abonenin anayol elektrik kablolarının Aydem Elektrik Dağıtım yetkilileri tarafından yer altına alınması çalışmaları sırasında yüksek voltaj verilmesi sebebiyle yanan ve Aydem yetkilileri tarafından araştırılıp hatanın Aydem'de olduğu kabul edildiği halde yanan beyaz eşyalarımızın ödemesi aylardır yapılmadı.


Servislerden alınan faturalar Aydem'e ilk günlerde teslim edildiği halde hala bir cevap alınamadı bilgilendirme dahi yapılmadı.

Fatih 234 Okunma

Cevaplar

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi10 Haziran 2014

    Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek bilgi verilmiştir. Aydem EDAŞ ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 44 44 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

  • Fatih09 Haziran 2014

    hala bir sonuç alınamadı

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Aydem EDAŞ ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 44 44 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön