27 Ağustos 2013 #1978702

Aydem Elektrik Dağıtım Personel Kafasına Göre Mesai Yapıyor!

26. 08. 13abonelik devri işlemi için başvurduk. Arkadaş yaklaşık iki saat önceden Aydem Ataturk Bulvarı merkez şubesine giderek sıra numarası almış ve beklemeye başlamıştır. Bende 17. 30 da işimi bitirip yanına gittim. Ancak iki görevli saat 17. 45de işlemlerin bittiğini söyleyerek iki üç saattir bekleyen insanları mağdur etmişlerdir. Madem saat 6 da çıkacaksınız o sıramatiği neden çalıştırıyorsunuz?


Biz 2 saat keyfinizi beklemek zorunda mıyız? Bekleyen müşteriyi kovmak hangi şirketin kurumsal yapısına uyuyor? Ayrıca nasıl bir güvenlik görevlisi gelen müşteriyi sıra nosu almaması konusunda uyarır? Bu nerede görülmüştür. Aydem e gerekli şikayeti yaptım. Tüketici mahkemesine de başvuracağım.

Ebru 163 Okunma

Cevaplar

  • Ebru28 Ağustos 2013

    ertesi gün eşimle devralacak arkadaş ile tekrar basvurmuş ancak aynı personel zorunlu deprem sigortasında hata olduğunu işlem yapamayacaklarını belediyeden düzeltseler bile saat 5 den sonra gelirlerse işlem yapmayacaklarını söylemişlerdir. Aynı işlem ASTİM de ki şubede 45 dakikada halledilmiştir. Mesrutiyet mahallaesinde ki personelleriniz ise bırakın müşteriye yardımcı olmayı işi bilerek uzatarak bizi magdur etmişlerdir. Böyle personeller çalıştırmak sorumsuzluktur. Hatta aynı personel 'şikayet edin edin buraya adam versinler. Biz akşama kadar sizin işinizi yapmak zorunda değiliz diyerek kendi yetersizliklerini kuruma bağlamışlardır. Bundan 4 gün önce saat 4.30 da gidip sıra nosu aldığımda ise saat 6 ya kadar yetişmez, alma sıra numarası diyen işgüzer, şube müdürü gibi takılan güvenlik görevlisinden hiç bahsetmiyorum...özel bir kuruma yakışmayan personel yakışmayan hizmet, paramızla rezil oluyoruz

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Aydem EDAŞ ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 44 44 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön