18 Mart 2013 #1690687

Aydem Elektrik Dağıtım Bozuk Sayaç İçin Rastgele Ücret Belirlendi!

Bir süre fatura gelmemesi üzerine sayaç arızasının olup olmadığına dair Aydem'e başvuru yaptım ve incelemeden sonra sayacımın bozuk olduğu değiştirilmesi gerektiği söylendi ve değiştirildi. Başvurumda aylarca evde kalmadığımdan elektrik kullanımım olmadığını, yalnızca son 30-45 gün kullandığımı belirttiğim halde rastgele bir fatura (532 TL) çıkarıldı.


Bunun üzerine Aydem web sitesindeki Online Hizmetler menüsünden faturanın düzeltilerek yeniden tanzim edilmesi için 25.02.2013 tarihinde Online Başvuru yaptım. Aradan 20 gün geçtiği halde herhangi bir cevap olmadığı gibi, ödeme yapmamam halinde elektriğimin kesileceğine dair bugün bir ihbarname geldi. Online başvurumun cevaplanmasını istiyorum.

Harun 139 Okunma

Cevaplar

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Aydem EDAŞ ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 44 44 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön