03 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10624848

Aydem Elektrik Acil Bir Çözüm!

Germencik Ömerbeyli Köyü'nde devamlı elektrik kesintisi oluyor ve onarmanız 1 günü buluyor ne bir süre veriyorsunuz ne bir şey şikayetçiyim ya parayı almaya gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz elektrik vermeye gelince bir işe yaramıyor bu Aydem haftada bir kez elektrik kesiliyor. Elektrikle birlikte su da kesiliyor müşteri hizmetlerini arayınca da detaylı bilgi vermiyorlar. 8 saattir elektriğin ve suyun gelmesini bekliyoruz ama yok ne zaman müşteri hizmetlerini arasam bekleyin diyor bekle bekle ağaç olduk. 40 derece sıcak ve elektrik, su yok. Neden bir topraklama hattından dolayı ben mecbur muyum her hafta bu işkenceyi yaşamaya yeter ya bizim de can Aydem'den şikayetçiyim.

Baharnazlı Baharnazlı 228 Okunma

Cevaplar

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi06 Temmuz 2018

    Sayın Baharnazlı TÜMİNÇİN, ​Elektronik iletiniz incelenmiştir. Söz konusu hatta 03/07/2018 tarihinde grup arızası meydana gelmiş olup aynı hat üzerinde 3 farklı yerde arıza tespit edilerek onarım işlemi yapılmıştır. Arızalardan bir tanesinin Kök binasında modüler hücrede kapalı devre ayırıcı arızalanmıştır. Arıza tespit aşamasında enerji alamadığımız için enerjisiz hatta arıza tespiti yapıldığından süre uzamıştır. Personeller tarafından mümkün olan en kısa süre içerisinde bölgeye enerji sağlanmıştır. ​Bilgilerinize sunarız, ​ Saygılarımızla.

  • Baharnazlı'nın Teşekkür Mesajı04 Temmuz 2018

    Teşekkürler

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi04 Temmuz 2018

    Sayın Baharnazlı T., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler