03 Nisan 2017
Yorum Yap
#8183911

ADM Elektrik Dağıtım'ın Bir Türlü Yapmadığı Sokak Lambaları!

Sokak direkleri hiç yok! Sokaklarımız karanlık durumdadır. Can-mal güvenliği açısından sokak lambası yapılmasını talep ediyorum. 10 direk dikip yanmasını sağlarsanız aboneleriniz olarak memnun kalırız.

Seda 677 Okunma

Cevaplar

 • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi17 Nisan 2017

  Sayın Seda GÖRGEN, Talebiniz üzerine belirttiğiniz adreste inceleme yapılmıştır.Söz konusu talebiniz mevcut iş programlarımızda olup, 2017 yılı yatırım programımız dahilinde değerlendirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

 • Seda12 Nisan 2017

  Yatırım programımız dahilinde değerlendirilecektir. İlginize Teşekkür Ederiz. Tarih Olarak Ne Zaman Tamamlanır. Bunu öğrenmek istiyorum?

 • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi12 Nisan 2017

  Sayın Seda GÖRGEN, ​Talebiniz üzerine belirttiğiniz adreste inceleme yapılmış olup, söz konusu talebiniz yatırım programımız dahilinde değerlendirilecektir. ​Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

 • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi03 Nisan 2017

  Sayın Seda G., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler