ADM Elektrik Dağıtım'da Elektrik Kesintisi

Faruk Faruk06 Şubat 00:08

Denizli'de bugün olumsuz hava koşullarından elektriklerimiz kesildi. Gündüz kesintimiz yaklaşık beş saat sürdü. Elektrik gelince sevindik tamam artık gitmez dedik akşam saat 20:00 de tekrar kesildi. Arayıp arıza kaydı oluşturduk saat 12 oldu hala elektrik kesintisi ile ilgili bir gelişmemiz yok. Aradığımızda diğer ilçelerde kesinti olduğu söyleniyor. Anlayamadığım husus şu: Hala 3 nöbetçi ekip mi çalıştırılıyor geceleri?

Şehir merkezine bu kadar yakın bir yerdeki kesinti nasıl olur da bu kadar uzun saatler giderilemez? Yıllarca iletmemize rağmen eski olan trafomuzu değiştirmek neden akıllarına gelmez? Şehir merkezinde oturanlar Türk vatandaşı, şehir merkezine biraz uzak olan yerlerde oturanlar (10 km) (arızaya çıkılan merkezden 6 km) uzaylı mıyız?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

ADM Elektrik Dağıtım Logo ADM Elektrik Dağıtım 24 Şubat 10:41

Sayın Faruk A., Elektronik iletiniz incelenmiştir. Talebiniz ile ilgili inceleme yapılmış ve bölgede hava koşulları sebebi ile kesinti olduğu tespit edilmiştir. Arızanın oluştuğu zaman içerisinde ekipler tarafından müdahalesi yapılmış olup, sorun giderilmiştir. Sorunun devam etmesi halinde tarafımıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca arıza kaynaklı oluşan kesintileri en aza indirebilmek adına, plan ve program kapsamındaki çalışmalarımız da devam etmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

profile-icon Faruk 06 Şubat 00:18

Belirttiğiniz irtibat numarası ile irtibata geçtik yeterince zaten. Ama oradan da mağduriyetimizin ne zaman giderileceği konusunda net bilgi paylaşılmamakta. Biz müşteriniz olarak üstümüze düşen vazifemizi (fatura ödemek oluyor) Aksatmadan yaparken, sizler ara sıra ortaya çıkan bu ve bunun gibi doğa olaylarında nedense hep aynı reaksiyonu gösteriyorsunuz. Kaloriferli bir evde oturuyorum, elektrikler olmadığı için ısınamıyorum, Buzluktaki ürünlerim çözüldü bir kısmı da telef olacak. Sizler hala talebiniz değerlendirilecek şeklinde dalga geçiyorsunuz. Tebrik ediyorum.

ADM Elektrik Dağıtım Logo ADM Elektrik Dağıtım 06 Şubat 00:13

Sayın Faruk A., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çağrı Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler