ADM Elektrik Dağıtım Voltaj Düşüklüğü!

Arife Arife07 Mayıs 12:08

Muğla Seydikemer yaka mahallesinde oturuyorum. Yaklaşık 2-3 senedir elektriğim de bir voltaj düşüklüğü yaşıyorum ve sürekli bir bitmeyen elektrik kesintisi yaşıyorum. Ağaçlardan kaynaklanıyor diye düşünüp ağaçların tele değen yerlerini kestirdik fakat yine çözüm olmadı. Defalarca kez Aydem i arayıp bu problemi dile getirdim ama hala bir çözüm yapmadılar. Ben evimde bir makineyi kapatıp ötekini öyle çalıştırabiliyorum dönüşümlü olarak ve makinem bu yüzden kaç defa arıza çıkardı. Ben bu ceremeyi neden çekmek zorunda kalıyorum. İllaki bir yerlere şikayet mi etmek zorunda kalacağız. Kullanmadığım bedelleri almayı biliyorsunuz ama arıza gidermeye gelince yok. İki gündür yine arıyorum yine ne geri dönen var ne ilgilenen bu da son yazım olacak artık da ilgilenilmezse soluğu Savcılık ta bulacağım. Yeter artık ya bir çözüm bulun. Ben bu parayı ödüyorsam ben hizmet görmek istiyorum. Yeter artık ben her gün Aydem i aramak zorunda mıyım. Çözüm bulun. Bu arada sorun bir benim evimde değil 3- 4 ev aynı problemi yaşıyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

ADM Elektrik Dağıtım Logo ADM Elektrik Dağıtım 11 Mayıs 15:12

Sayın Arife Öğmen AVCIOĞLU, Elektronik iletiniz üzerine belirtmiş olduğunuz adreste inceleme yapılmış olup, voltaj değerlerinizde yaşadığınız arızaya müdahale edilmiş ve kalıcı olarak sorun giderilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

ADM Elektrik Dağıtım Logo ADM Elektrik Dağıtım 07 Mayıs 12:14

Sayın Arife ÖĞMEN AVCIOĞLU, Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çağrı Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler