26 Aralık 2016

ADM Elektrik Dağıtım İlgisizliğin Böylesi!

Yaklaşık 1 buçuk aydır sokak lambalarımızın mahalle boyu 2 tanesi çalışmamaktadır. Evimin önünün karanlık olduğunu ve akşam iş dönüşü bir bayan olarak tedirginlik yaşadığımı 3 kez 10 gün aralıklarla, detaylarıyla adm şikayet hattına bildirdim. Son 2 aramamda "Sokak lambalarımızın yapıldığını" ısrarla söyleyerek mahalle sorunumuz çözüme ulaştırılmamıştır. En son geçen hafta tekrar aradım ve evime girerken tenha ve karanlık olan kapımın önünde sözlü tacize uğradığımı ifade ettiysem de hala ilgilinilmedi. 2 sokak lambasıyla tasarruf edildiğini sanan ADM'nin ilgisizliği mahallemizdeki başka bayanların üzücü olaylarla karşılaşmasına sebep olmasını istemiyorum. Lütfen artık bu duruma bir çözüm bulunsun.

Nur 550 Okunma

Cevaplar

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi30 Aralık 2016

    Sayın Nur E., Elektronik iletiniz incelenmiştir. Talebinize istinaden yerinde inceleme yapılmıştır. Konu hakkında ekiplerimiz tarafından sokak aydınlatmaların bağlı olduğu trafodaki sigorta değiştirilerek sorun 28.12.2016 tarihinde giderilmiştir. ​Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi26 Aralık 2016

    Sayın Müşterimiz Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön