ADM Elektrik Dağıtım  Elektrik Kesintisi Zararı

Hasan Hasan10 Ocak 11:55

Yıl olmuş 2020 hala güneşli, fırtınasız havada elektrikler kesiliyor. 2 gün üst üste planlı olmadan elektrikler kesiliyor. Ve bunun karşılığında bir de bana mesaj gönderiyorlar elektrik faturanızı ödeyin diye. Elektrik olmayan çalışmayan yerinin elektrik borcu nasıl ödenir. Her defasında trafo kaynaklı diyorlar. Sanki trafo benim yüzümden arıza yapıyor. Zararımı nasıl karşılayacaklar cevap bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Sayın Hasan A., Elektronik iletiniz incelenmiştir. Talebiniz ile ilgili inceleme yapılmış ve bölgede şebekede yaşanan arıza kaynaklı kesinti olduğu tespit edilmiştir. Arızanın oluştuğu zaman içerisinde ekipler tarafından müdahalesi yapılmış olup, sorun giderilmiştir. Arıza kaynaklı oluşan kesintileri en aza indirebilmek adına, plan ve program kapsamındaki çalışmalarımız devam etmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

Sayın Hasan A., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çağrı Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler