Adm Elektrik Dağıtım Elektrik Kesintileri Ve Elektronik Kart Arızaları

Nefes Nefes23 Mart 09:03

Denizli merkezefendi hacı eyüplü Mah 32** şok nefes Dokuma ltd şti abone no. 0000325773 özel trafolu müşteriyiz bölgemizde sık sık ve plansız olarak elektrik kesintileri yaşanmakta olup Dokuma tezgahlarımızın elektronik kartları zarar görmektedir.

Bununla ilgili daha önce yaşadığımız ve 5 bin tl hasar oluşan kart ödemesi için elektrik mühendisi aracılığı ile raporlarla müdürlüğünüze başvurduk ancak suçu kabul etmedikleri gibi herhangi bir ödeme de yapılmadı.

Son 6 ay içinde ADM Elektrik Dağıtım'dan kaynaklı elektrik kesilmelerinden dolayı elektronik kart arızaları yaşanıyor. Bu soruna bir çözüm bulunamadığı gibi hem üretim kaybı hem de kart arızası tamir parası vermekten zor durumda kalıyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sayın TÜKETİCİMİZ, Elektronik iletiniz incelenmiştir. İlgili birimimiz tarafından bilgilendirme sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Sayın Nefes D., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çağrı Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler