10 Ocak 2017
Yorum Yap
#7466090

ADM Elektrik Dağıtım Caddede Sokak Lambasını Kaldırdılar Her Yer Karanlık!

Turgutreis Mh. Amiral Turgutreis Caddesinde yaz sonunda 8 -10 elektrik direğini 1.5 ayda değiştirebildiler. Eski elektrik direklerinde sokak aydınlatması bulunuyordu fakat yenilerde yok. Kısaca Amiral Turgutreis Caddesi'nin üst kısmında aydınlatma yok. Elektrik direğini değiştiren kişiler yaptıkları işi o kadar dikkatsiz yapmışlar ki bunu fark edememişler!
Müşteri hizmetlerini 1 aydır arıyorum hiçbir şey değişmedi. Bugün tekrar aradım benden Aydem'e gidip dilekçe yazmamı istediler. Yani doğru dürüst yapamadıkları işi düzeltmeleri için kendilerine iletiyorum, onlar bana daha fazla iş çıkartıyorlar. Sanırım sorunu çözmek istemiyorlar!

Kıvanç 2.420 Okunma

Cevaplar

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi12 Ocak 2017

    Merhaba Kıvanç Bey, Konu hakkında inceleme yapılmıştır. Turgutreis mahallesi Amiral Caddesi ile ilgili olarak, söz konusu bölgede yer altı tesis çalışması yapılmış; 2017 Şubat ayında tesis çalışmaları tamamlanarak aydınlatmalar devreye alınacaktır. Bilginize sunar, İyi günler dileriz.

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi10 Ocak 2017

    Sayın Müşterimiz Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler