29 Eylül 2018
Yorum Yap
#10964234

ADM Elektrik Dağıtım Brajman Arızasını Yapmıyor.

Yıl olmuş 2018 ve kurumunuz bu çağda insanları karanlıkta bırakıyor. Turan Mahallesi ***** 6 Aydın - Nazilli adresindeki binanın brajman arızalı diyerek elektriğini box panodan kesmişsiniz. Ekipler arızayı elektrikçi yapsın demiş gitmişler. Günlerden cumartesi; ASKİ kapalı yol kazı iznini nasıl alalım, izinsiz kazsak sıkıntılı bir durumda sorumluluğu ne yapalım, ayrıca EPDK anlaşmasında adm Elektrik Dağıtım'a ait olan brajman arızasını veya değişikliğini neden vatandaş yapsın. Müşteri hizmetleriyle yaptığımız 13127665 numaralı kayıtta bize dönüş yapılacağı söylendi. Arayan arkadaş pazartesi mesai saatinde dilekçe vermemizi söyledi. Bu brajman arızasını niçin yapmazsınız? Yazıktır insanların cebinden elinizi çekin. Görevinizi yapın...

Bünyamin Bünyamin 341 Okunma

Cevaplar

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi01 Ekim 2018

    Sayın Bünyamin T., ​Elektronik iletiniz incelenmiştir. Talebinize istinaden bölgede inceleme yapılabilmesi adına kablo test aracı bilgilendirmesi şirketimiz tarafından yapılmış olup, kablo arızasının durumuna göre bakım onarım ekipleri tarafından arıza giderilecektir. ​Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi29 Eylül 2018

    Sayın Bünyamin T., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler