ADM Elektrik Dağıtım Bozuk Elektrik Sayacı Ve Fatura Ücret İadesi

Esra Esra14 Ekim 11:46

Defalarca telefon açıp email göndermeme rağmen ilgilenmeyen ve dönüş yapmayan ADM Elektrik Dağıtım ve Aydem, 27.03.2020 tarihinde CİMER'e yaptığım başvuru sonrasında 03.04.2020 tarihinde ilgili kişileri göndererek elektrik saatimin değişimini gerçekleştirdi. Şikayetçi olduğum sökülen elektrik saatinin kontrole gideceğini 3 ay gibi bir sürede arızalı olup olmadığı bilgisinin tarafıma verileceği bildirildi. Aradan 3 ay geçtikten sonra birkaç sefer müşteri hizmetleri merkezini arayıp, email göndermeme rağmen sökülen elektrik sayacı ve kış döneminde kullanmadığım elektrik için benden alınan paranın iadesi (318,5 TL) konusunda hiçbir yanıt/dönüş/bilgi alamadım. Adm elektrik ve Aydem sadece para tahsilatı ve fatura kesim ini yapıyor ama sıra kendilerinden kaynaklı problem çözmeye gelince ne yazılı ne de sözlü ulaşılamıyorlar. Müşteri hizmetleri merkezinde telefon ile görüştüğümüz kişiler yetkili ve bilgili değiller. Sorun çözmek yerine aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar. Bırakılan notlar, alınan kayıtlar ilgililere ulaşıyor mu bilemiyorum ama ulaşıyorsa da hiç kimse dikkate alıp ilgilenmiyor. Adm, Aydem'e- Aydem adm'ye yönlendirip müşteriyi pinpon topu gibi oradan oraya gönderip çözüm yerine bıktırma ve bezdirme politikası uyguluyor. ADM Elektrik Dağıtım ve Aydem ile ilgili şikayetimi bildirir, evde kimsenin yaşamadığı dört ay boyunca kullanılmayan ve benden haksız yere alınan elektrik kullanım tutarı olan 318,5 TL'nin tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sayın TÜKETİCİMİZ, Konu hakkında e-posta adresiniz ve iletişim numaranız üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla.

Sayın TÜKETİCİMİZ, Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler