ADM Elektrik Dağıtım Arızaya Müdahalede Çok Yetersiz

Ahmet Ahmet04 Mart 10:43

Bodrum yaka köyde sürekli yaşadığımız sorunu 4 aydır çözemiyorlar. Akşam yaşanan Elektrik kesintisine müdahale etmeleri bile 4_5 saati buluyor. Çözüm yine yok sadece trafodan tekrar açıp gidiyorlar. 5 dakika sonra yine elektrik kesiyor. Trafonun küçük ve yetersiz olduğunu söyleyip gidiyorlar. Sanki trafoyu biz değiştirecekmişiz gibi. Bir de arıza kaydı oluşturan gereksiz Bir iletişim merkezi var. Sürekli aynı şeyi konuşuyor. Ezber yaptırmışlar aynı şeyleri konuşuyor. Hiçbir çözüm sağlayamayan insanlar.

Cevaplar

Sayın Ahmet DÖNMEZ, Elektronik iletiniz incelenmiştir. İlgili talep yerinde incelenmiş olup enerji aldığınız trafoda aşırı yüke bağlı arıza yaşandığı tespit edilmiştir. Enerji aldığınız trafoda güç artırımı yapılmış olup bölgenizdeki problem giderilmiştir. ​Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Sayın Ahmet D., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çağrı Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler