28 Eylül 2017
Yorum Yap
#9580845

ADM Elektrik Dağıtım 40 Günde 1 Adet Direği Alamadı!

Muğla Fethiye Kesikkapı Mahallesi Keloğlu Boğazı Mevkii 3135 ada 3 numaralı parselde inşaat yapmaktayız. 24.08.2017 tarihinde inşaat alanındaki 1 adet beton direk ve tellerin, yangın ve elektrik çarpması gibi sonuçlara yol açmadan derhal çözüme kavuşturulması için başvuru yaptık. Geçen 40 günlük sürede hiçbir işlem olmadı. Bu yüzden 21.09.2017 tarihinde tekrar bir dilekçeyle başvurduk. Bize '' biz gerekeni yapana kadar inşaatı durdurun 'denildi.


Üzerinden on gün geçmesine rağmen hala direk ve teller duruyor. Yan taraf orman, yangın çıkması içten bile değil. Ya da orada çalışan işçilerden birinin çarpılması bile söz konusu olabilir. Defalarca dememize rağmen hala aynılar. "Bundan sonra doğacak her türlü maddi manevi olaylarda ADM Elektrik Dağıtım sorumludur" diye dilekçe yazdık gene aynılar. 40 günde bir adet direği yerinden alamayan bu şirket bu bölgeye nasıl güvenli elektrik verir?

Melih 557 Okunma

Cevaplar

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi10 Ekim 2017

    Sayın Melih Y., Talebiniz ile ilgili ekipler tarafından gerekli incelemeler sağlanmıştır. Belirtmiş olduğunuz bölgede devam eden tesis çalışması olduğu için, program dahilinde çalışmalar tamamlanacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

  • Melih03 Ekim 2017

    4 gün geçti ama hala gelişme yok! sizi tebrik ediyorum helal olsun size... .bundan sonraki süreçde daha önceden de defalarca belirttiğimiz sıkıntıların sorumlusu sizsiniz.

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi28 Eylül 2017

    Sayın Melih Y., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler