12 Ocak 2017
#7487971

Adım Adım-Mikado Yayınları Üyelik İptali ve Ücret İadesi

Yaklaşık 3 ay önce toplamda 8 seanslık eğitim setini Adım Adım- Mikado denilen internet sitesinden aldım. 8 seansın 2 seansı tarafıma gönderildi bende kutu içinden çıkan aktiviteleri çocuğuma yaptırdım fakat herhangi bir faydasını göremedim. Kutu içinden çıkan şeyler gayet basit türdendi. Bende aradım bundan sonra göndermeyin iptal ettirmek istiyorum dedim. Karşıdaki arkadaş bana iptal olmayacağını söyledi. Böyle bir şey mümkün olabilir mi. Kredi kartından peşin olarak ödediğim ücretin içinden kullandığım miktarın kesilerek kalan meblağın tarafıma iadesini talep ediyorum. Adım Adım firması başlangıçta bana istediğiniz zaman iptal ederiz deyip şimdi böyle bir şey söylemeleri Adım Adım'a yakışmadı. Bu konuda sizden yardım istiyorum. İptal edilmesi ve kalan meblağın tarafıma iadesi sağlanırsa çok mutlu olacağım. Zaten kit kanaat geçinen insanlarız. Adım Adım paramı iade etsin lütfen.

Haydar Haydar 10.770 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Adım Adım - Mikado Temsilcisi06 Ağustos 2018

    Sevgili Haydar Bey, setlerimizden memnun kalmadığınız için çok üzgünüz. Müşteri memnuniyeti esas alınarak her zaman setlerimizin aboneliğini iptal ettirebilirsiniz. Abonelik iptal işlemlerimiz şu şekilde gerçekleşmektedir: • İptal talebiniz ulaşır ulaşmaz işlemler başlatılır ve iki iş günü içerisinde size dönüş sağlanır. Sizinle temas kurmamızın ardından, iade talimatınız hazırlanarak bankanıza yönlendirilir. 15 gün içerisinde bankanızdan sorgulatabilirsiniz. • Eğer ki iptal etmek istediğiniz set elinize ulaştıktan sonra iptal işlemi talep ettiyseniz, ürünü geri göndermeniz beklenir. Ürünü iade ettiğiniz an ürün bedeli bankanıza yönlendirilir. • Ürünün sizde kalması durumunda ise ürün bedeli, toplam iade ücretinizden kesilerek kalan bakiye bankanıza yönlendirilir. • Şikayetiniz devam ediyor ise lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sorununuzu çözmek önceliğimizdir. Sevgiler, Adım Adım Ailesi.

  • Haydar14 Ocak 2017

    Adimadim mikado yayinciliktan hala ses yok. gerçekten kurumsal sozunun eri bir firmaymissiniz teşekkür ederim. Konusulanlarla uygulananlar arasında ciddi farklar var. yaptığınız şey tamamen insan kandirmaca ve aldatmacadir.

Ziyaretçi Yorumları