15 Haziran 2013
#1847227

Adım Adım-Mikado Yayınları Para İadesi Yapmıyor!

Nisan ayında aradılar ve eğitim setlerinden bahsettiler.Senelik 400 küsur TL'yi bilmediğim birşeye bağlamayacağımı söyledim. Bana seti beğenmediğim takdirde para iadesi yapacaklarını söylediler ben de inandım. Set elime geçtiğinde seti beğenmedim. Kalitesiz iki tane oyuncak (pazarda 1 TL'ye bulacağınız)içeriği çocuğumun yaşına hiç uygun olmayan bir set geldi. Ertesi gün aradım iade istedim. Bana ilk gönderdiğimiz set sizde kalsın, biz bundan sonraki ödemelerinizi iade edelim dediler.


Mayıs ayı kredi kartı ekstrem geldiğinde ikinci taksit de çekilmiş görülüyordu. İade alana kadar canım çıktı. Kötü bir firma.

Asli Asli 1.105 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Asli24 Haziran 2013

    şikayet sütrecindeki tavırları iyi olmak zorunda olduğu için iyiydi diye düşünüyorum.eğer kurumsal uygulamaları iyi olsaydı zaten şikayet edilmezlerdi.bir daha adım adım mikado yayınlarını asla ve asla tercih etmeyeceğim,etmediğim gibi de her yerdede başıma gelenleri anlatacağım.

  • Adım Adım - Mikado Temsilcisi18 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin iadesi eksiksiz bir şekilde yapılmıştır. Gecikmeden dolayı üzüntülerimizi belirtiriz. Gereği için bilgilerinize sunarız, Adım Adım Müşteri Hizmetleri 444 16 40

Ziyaretçi Yorumları