19 Ekim 2016

Adım Adım-Mikado Yayınları Üyelik İptali...

Binbir ikna çabası ile üye edildiğim adım adım seti tam bir hayal kırıklığı. 55 TL'ye gelen set içinde 1 küp 1-2 broşür ve ne olduğunu anlayamadığım birkaç kağıt daha var. 2. ay gelen daha komik 2 balon tek sayfadan oluşan masal kitabı ve armutlu bir şey tarifi. Aradığımda müşteri hizmetleri parayı verdiniz isteseniz de istemeseniz de göndereceğiz demesin mi?

Bu nasıl bir firmadır ki müşteri memnun değilken ürün yollamaya devam ediyorlar. Hatta parayı vermeseydiniz demeye kadar getirdiler. Yazık bu setler 5 TL bile etmezken 55 TL'den üyelik almak tam anlamıyla usulsüzlüğün büyüğü. Ondan sonra tabi üyelik iptali yapmazlar. Ancak Tüketici Hakem Heyetine gideceğim.

Gürhan 9.473 Okunma

Cevaplar

  • Adım Adım-Mikado Yayınları Temsilcisi08 Ocak 2017

    Merhabalar, içerik boş sözlerinizi duyduğumuza çok üzüldük zira setler uzman bir kadro tarafından hazırlanan Türkiye’deki ilk ve tek eğitim seti. Süsten, gösterişten uzak bir settir. Çocuğunuzun ilgi göstermediğini düşündüğünüz konuları nasıl yaptığını ileride göreceksiniz aslında. Müşteri Hizmetlerimizin de size aktardığı gibi belirli bir yasal süreci biz de hukuk çerçevesinde ilerletiyoruz. Avukatlarımıza danışmadan herhangi bir adım atmamız zaten olası değil. Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, konuya hem daha detaylı bir açıklama getirelim hem de çözüme kavuşturmaya çalışalım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön