14 Haziran
Yorum Yap
#10562590

Adil Işık Group'da Ürün Kalitesizliği Ve İade Etmemeleri!

Adil Antakya Palladium şubesinden gri saten bir gömlek aldım. Daha ilk yıkamada iplikleri çıkmaya başladı. Mağazaya götürüp ürün incelemeye verdim. İncelemeden geldiğinde iplikleri daha çok çıkmış ve buna rağmen ret cevabı almıştı. Ürün kusurlu değilmiş, kullanıcı hatasıymış. Bana şunu açıklayın o zaman nasıl oluyor da kusursuz bir ürünün gidip geldiğinde iplikleri daha çok çıkıyor. 3. kezdir sizin ihmalkarlığınız yüzünden göndermek zorunda kalıyorum. Ürünü zaten artık hiçbir şekilde kullanmayıp oradan bir daha alışveriş yapmayacağım. Bu ne sorun ya? Bir ürününüze sahip çıkmıyorsunuz. Her şey ortada. Çabuk iadesini istiyorum. Tüketici Hakları'na da gideceğim.

Pelin 364 Okunma

Cevaplar

 • Pelin06 Temmuz

  adL bir daha senden alışveriş filan yapmayacağım hiç kimseye de kesinlikle önermiyorum. 100 TL’ye aldığım bir gömleğin ipleri neredeyse her yerinden çıktı, incelemeye gönderdim daha da aşınarak geldi. Ancak şirket, bu ürünün kusurlu olduğunu idrak edemiyor. Müşteri memnuniyeti onlar için asla önemli değil. Herkes duysun bu rezaleti. Severek giydiğim gömlek su an paçavra ve ürünlerine zerre sahip çıkmıyorlar. Yani bir ürüne servet ödeyin, onlar için hiçbir önemi yok. Ürün mağazada duruyor. Neden alcakmışım ki zaten giyilmez halde. Görenler “Bu ürün mü adL’den? ” diye soruyor. Kendilerine çeki düzen vermeden piyasaya çıkmasınlar, madem müşteri bu kadar önemsiz, siz de bir şey almayın, aldırmayın.

 • Pelin17 Haziran

  Hiçbir şekilde de gömlek almayın dostlarım kesinlikle maazallah gömleğiniz gider birkaç defoyla daha geri döner. 😖

 • Pelin17 Haziran

  Ya neden incelemeye gönderildi de donene kadar yine iplik çıkardı?

 • Adil Işık Group Temsilcisi17 Haziran

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz. ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler