09 Şubat 2015

Adil Işık Group Vitrindeki Ürünü Satmadılar!

Love my Body mağazasında vitrinde gördüğüm bir ceketi satın almak istedim, fakat içeride sadece 46 bedeni kalmıştı. Benimle ilgilenmeye tenezzül bile etmeyen satış görevlisine ellerinde küçük beden olup olmadığını sordum ve olumsuz cevapla karşılaştım. Buna istinaden vitrindeki ceketin bedenini sordum ve küçük beden olduğunu söyledi. Vitrinde olan ürünü satın almak istediğimi söyledim ama böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledi. Ben üsteleyince muhtemelen yönetici konumunda olan bir bayana aynı soruyu sordu ve bu hanım da gayet itici bir şekilde vitrini bozamayacaklarını söyledi. Elinde olan malı müşteriye satmaktan ve müşteriyle ilgilenmekten çekinen bu insan kılıklıları kınıyorum!

Banu 1.522 Okunma

Cevaplar

  • Banu'nun Teşekkür Mesajı13 Şubat 2015

    Mağazadaki personelin yaptığı hatayı gayet profesyonel ve kibar bir şekilde ilgilenerek çözmeye çalıştılar. Teşekkürler.

  • Adil Işık Group Temsilcisi09 Şubat 2015

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile Müşteri Hizmetleri Departmanımız görüşmüş ve gerekli bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla ADİL IŞIK GROUP Müşteri İliskileri Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön