20 Haziran 2017 #8648604

Adil Işık Group Ürün Fiyaskosu!

Adil Işık Group İstinye park mağazasından aldığım sezon pantolon eteği sadece bir kere giydikten sonra belli başlı kısımlarında renkleri beyaza döndü. Ürünü incelemeye gönderdikten sonra aldığım cevap kullanımdan kaynaklı olduğu. Ürünün hiç yıkanmamış olmasına rağmen renginin böyle olması acaba nasıl bir kullanım kaynaklı merak etmekteyim. Ürünün hem kemer kısmında hem iç kısmında aynı problem mevcut. Bir daha asla mağazanıza uğramayacağım. Sizden de herhangi bir çözüm beklemiyorum, buradaki şikayetleri gördüğüm kadarıyla herkese aynı cevabı veriyorsunuz. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmayı geçin yaptığınız ürünlere sahip çıkamıyorsunuz.

Gamze 292 Okunma

Cevaplar

  • Gamze04 Temmuz 2017

    Bu arada çözüm üretilmemesi çokta sorun değil ürünü aldğımda gerekli tüketici heyetlerine basvuruları gerçekleştireceğim. Şirketiniz parayı kolay kazanıyor ama biz alın teriyle kazanıyoruz.

  • Gamze04 Temmuz 2017

    Sevgili adL ürünü kumaş yetkilisi arkadaşlarıma gösterdiğimde de cevabın üründen kaynaklı olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım, kaldı ki bacak aramı nereye sürttüm ya da bağladığım kemeri çıkarıp nereye sürttüm de öyle bir sonuç elde edildi buna bir açıklık getirirseniz sevinirim. Ürünlerimizin arkasındayız değil de biz cebimizi kolluyoruz. Müşteri memnuniyeti de çokta tın derseniz en azından daha gerçekçi olursunuz.

  • Adil Işık Group Temsilcisi21 Haziran 2017

    Sayın Müşterimiz, Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Ürünümüz Krep kumaş ile üretilmiş olup söz konusu deformasyon kullanım esnasında sürtünme nedeniyle oluştugu tespit edilmiş olup bu bir üretim hatası olmayıp üzülerek tarafınıza destek verilememiştir. Konu hakkında anlayışınızı rica eder, iyi günler dileriz. ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235 E-mail [email protected]

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön