13 Mart 2015

Adil Işık Group Kusurlu Ürün!

Gaziantep Sanko AVM'den aldığım bir triko kazağı 1 kez giydim, 2. giyişim de yer yer tüylenmeler olduğunu ve ürünün kendini saldığını fark ettim. Aynı gün ürünü Tokat Nova'da AVM'ye iade için teslim ettim.


15 gün sonra ret cevabı aldım. Demek ki bu mağazadan asla mecbur kalmadıkça alışveriş yapmamak gerekiyor. Her sezon başında mağazaya girip tek seferde yüzlerce liralık alışverişler yapıyordum, şanslıyım ki sadece 40 liralık bu üründe sorun yaşadım ve böylece alışverişi kesmem gerektiğini anladım!


Ayrıca mağaza çalışanları haklı olduğumu gözleriyle gördükleri için devamlı müşterilerine karşı o kadar mahcup oldular ki ellerinden gelse ürünün yenisini vereceklerdi. O personeli hak etmiyorsunuz.

Zeynep 300 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep16 Mart 2015

    Her şikayete, her müşteriye hazırda bulunan standart üç mesajdan birini yazan bir firmadan da çok şey beklememek lazım. Geri dönüşlerde hiçbir şekilde memnuniyetsizliği gideremeyip, üstüne bir de anlayış rica edemezsiniz, zira bu durumda iade taleplerini istisnasız kabul etmeniz sadece müşterilerinizi kandırmaya çalıştığınız anlamına gelir.

  • Adil Işık Group Temsilcisi13 Mart 2015

    Sayın Müşterimiz, Adil Işık Group markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Anlayışınızı rica eder memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Saygılarımızla ADİL IŞIK Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Hizmetleri Hattı 0212 295 60 75 Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön