26 Temmuz 2017 #8968580

Adil Işık Group İade Değişim Yapmıyor!

Adil Işık mağazasından beğenerek aldığım ürünü maalesef bir kere giydim ve yıkadım. Ütüleyip giydiğimde tüylenme olduğunu gördüm mağazalarına şikayetimi dile getirdim. Tabi ben aramasam bir haber yok bana satılan ürünün kusursuz olduğunu iade ya da değişiklik yapamayacaklarını söylediler. Arkadaşlar ben ürünü 100 TL verip bir kere giymek için mi verdim. Kim bir kere giyip çöpe atar. Ürünü satarken problemi kısa sürede çözeceğinizi söyleyerek satıyorsunuz bizleri kandırıyorsunuz. Şikayetçiyim.

Müjgan 392 Okunma

Cevaplar

  • Müjgan31 Temmuz 2017

    Sizler nasıl bir firmasınız yazık olsun size verdiğim paraya, pazardaki satıcılar bile sizin kadar ilgisiz değil. Hesap döner sap döner gün gelir o hesabı kesenler misliyle yapılan yanlışları kendisine geldiğinde öder.

  • Adil Işık Group Temsilcisi26 Temmuz 2017

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz. ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön