25 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10480477

Adil Işık Group Gömleğin Kolları Söküldü!

Adil Işık'tan ocağın son haftası alınmış 100 TL verilmiş gömlek taş patlasın 4-5 kere giyildi 3 kere yıkandı. Kolları söküldü dikişleri attı. Yıkanma ve ütülüme kurallarına uyulmuş iken sizden neden aldığımı sorguluyorum diğer ucuz markalardan neden almadım aynısı oluyor nihayetinde oda 3-4 ay sonra gidiyor ama 25 TL.


Ürettiğiniz ve müşteriye sunduğumuz malı kaliteli üretin. Aldığım pantolonunda düğmesi yoktu defoluydu ama bunun sanki bizim fark edip almamız gerekiyormuşçasına satışa sunuyorsunuz. Kapınızın önünden geçmem. Şirket ilkelerinizi, müşteri memnuniyeti ve kalitenizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim!

Yağmur Yağmur 338 Okunma

Cevaplar

  • Adil Işık Group Temsilcisi27 Mayıs 2018

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliği tarafımıza iletmenizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu ürünümüzü size en yakın mağazamıza incelenmek üzere bırakmanızı rica ederiz. Ürünümüz merkezimizde bulunan yetkililerimizce incelenip tarafınıza bilgilendirme gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler