26 Mayıs 2014

Adil Işık Giyim'den Aldığım Pantolon Pamuklaştı

Adil Işık Giyim mağazasından aldığım pantolonda ilk giydiğim 5 saat içinde pamuklaşma olduğunu gördüm. Daha sonra hiç giymeden, aldığım mağazaya götürdüm. Ürün incelemeye gönderildi. 1 ay sonra ürün incelemeden; ürün hatası bizden kaynaklanmıyor diye cevap geldi. Adil Işık gibi bir markadan böyle bir cevap gelmesi beni üzdü.

Tekrar ürün incelemeye gönderdim. Diğer mağazalardan aldığım ürünlerde en ufak bir sorun olduğunda değişim yapıyorken isim yapmış bir markanın böyle duyarsız kalması beni şok etti. Bu sıkıntının en yakın zamanda çözülmesini istiyorum. Yoksa size yakışmayan bir reklam olacak.

Dilek 364 Okunma

Cevaplar

  • Adil Işık Group Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Saygılarımızla ADİL IŞIK Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235 Müşteri İlişkileri Hattı 0212 295 6075

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön