29 Ocak 2014 #2264858

Adil Işık Giyim'den Aldığım Kazak Tiftiklendi

Ben 14.12.2013 tarihinde dantelli yuvarlak yaka kazak satın aldım. Ürünü bir kez giyip tersten yünlü ayarında yıkadım fakat ürün tiftiklendi. Sanki 5 yıl giyilmiş bir ürün haline geldi. Aldığım mağazaya götürdüm ve değiştirilmesine talep ettim ve onlarda firmalarına incelemek için gönderdiler.


İnceleme sonucunda ürün tiftikleneceği bizden kaynaklanmıyor diye arandım. Müşteri hizmetlerini aradığımda yapabileceğimiz bir şey yok dendi. Bende onları Tüketici Haklarına Şikayet edeceğim ADİL IŞIK mağazasından şikayetçiyim.

Demet 63 Okunma

Cevaplar

  • Adil Işık Group Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz Öncelikle ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizin kalitesine güvenerek kullanmalarını ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Söz konusu ürünümüz merkezimizde yetkililerimiz tarafından incelenmiş ve bahsi geçen deformasyonların kullanımdan kaynaklandığı tespit edilmiştir. Bu nedenle üzülerek iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi açıklayan bir mektup eşliğinde mağazamız aracılığı ile tarafınıza iletilmiştir. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. İlginiz ve anlayışınız için tekrar teşekkür eder, iyi günler dileriz. ADİL IŞIK Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235 Müşteri İlişkileri Hattı 0212 295 6075

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön