29 Mart 2013 #1713100

Adil Işık Giyim Ürünlerde Genel Olarak Esneme Sorunu Var!

Adil ışıktan aldığım tüm ürünlerde genel olarak bir kaç giyimden sonra açılma oluyor . Fakat şikayetim özellikle kotlar için 2012 yılı içerisinde aldığım iki adet kotun ikisi de 4-5 aylık bir kullanımdan sonra giyilmeyecek şekilde açıldı ve renginde açılma olup yer yer beyazlıklar oluştu. Şikayet için aldığım mağazaya götürdüm genel merkeze gönderildi 1 ay cevap gelmesini bekledikten sonra üretimde hata yoktur diye geri geldi. Evet alırken de sorun yok gibi görünüyordu kullanamadığım bir ürünü geri göndermelerine de gerek yoktu .

Yeşim 67 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim30 Mart 2013

    Söz konusu esneme iki beden mi olur ? Yıkmaya gelince de bluzlerimi hassas nasıl yıkıyorsam kotları da oyle yıkıyorum 30 TL ye aldığım kot bile o şekilde olmadı . Ürün iadesi kabul etmediğiniz için ben size teşekkür ederim. Üstelikte bu konuda Adil ışıktan alışveriş yapıp çevremde aynı sorunu yaşayan bir sürü insan var. Ben birdaha alışveriş yapmayacağım gibi övgüyle de anıcam Adil ışığı. İyi günler ;)

  • Adil Işık Group Temsilcisi30 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzün yıkama talimatına uyulmaması nedeniyle renk kaybı meydana geldiği tespit edilmiştir söz konusu esneme pamuklu ürünlerde kullanım esnasında vucud şeklini almasından dolayı oluşmakta temizleme talimatına uygun temizlendiği taktirde ilk günki formuna kavuşacaktır. Bu sonuçlantırma neticesinde ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. ADİL IŞIK GROUP Müşteri Hizmetleri Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön