20 Nisan 2013 #1754574

Adil Işık Giyim Personele Davranış!

19. 04. 2013 saat 15. 30 saatlerinde cevahir avm de bulunan adl mağazanızı alışveriş için ziyaret ettiğimde kasada yönetici olduğunu söyleyen sarı kısa saçlı bir bayanın çalışan personelinize kabaca hakaret içeren kelimeler kullandığına bizzat şahit oldum.


Bu tarz konuların kasada ve müşteriye açık alanlarda tartışılmaması gerektiğini sanırım mağazanızın başına getirdiğiniz bayana öğretmemişsiniz ki yüksek sesle kendi personelini rencide edebilecek cesareti kendinde ya bulabiliyor.


Yada o anki egolarını kendi ekip arkadaşının üzerinde tatmin ediyor. mağazanızı ziyaretimde kendimi satış temsilcisi arkadaş yerine koydum ve bu tablodan oldukça rahatsız olarak mağazanızı boş terkettim.

Sinem 165 Okunma

Cevaplar

  • Adil Işık Group Temsilcisi21 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Adil Işık Group markası olarak düşüncelerinizi tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz, mağazalardaki hizmetimiz ve personelimiz ile ilgili olumlu yorumlarınızın bizim için çok değerli oldugunu bildirmekten mutluluk duyarız. Konu İnsan Kaynakları Departmanımıza iletilmiştir gerekli önlemler alınacaktır. Tarafınıza sözlü olarak bilgilendirme yapılmak istenmiş fakat ulaşım saglanamamıştır, direk bağlantı kurabileceğimiz iletişim numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla; ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235 E-mail [email protected] Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön