15 Nisan 2013 #1742190

Adil Işık Giyim İncelemenin Doğruluğundan Şüpheliyim!

31. 03. 2013 tarihinde almış olduğum kazağı elde bir kez yıkadıktan sonra bir kez giydim ve kalçamın az altında olan ürün şuan tam dizimde. Ben ürünü incelenmesi için mağazaya götürdüm fakat söz konusu deformasyonun temizleme talimatına uyulmamasından dolayı kaynaklandığını dile getirerek iade talebimi reddettiler.


Benim anlayamadığım tamda yıkama talimatına uyarak giydiğim ürünün nasıl olur da geri iadesi yapılmaz. İşin enteresan kısmı ürünü yıkadıktan sonra giydiğimde bu kadar sarkma yoktu gün içinde sarka sarka dizime geldi ve ben pantolona sıkıştırarak bu durumu gizlemek zorunda kaldım. Hangi yıkama talimatı bunu açıklayacak çok merak ediyorum. Lütfen bu sefer tarafsız bir inceleme yapılsın.

Seval 60 Okunma

Cevaplar

  • Adil Işık Group Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizin kalitesine güvenerek kullanmalarını ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Söz konusu ürünümüz merkezimizde yetkililerimiz tarafından incelenmiş ve inceleme sonucunda üretim ile ilgili bir hata tespit edilememiş ve bu nedenle iade talebi kabul edilememiş mağazamız tarafından müşterimize konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla; ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Hizmetleri Hattı 0212 295 60 75 Müşteri Öneri Hattı 444 3 235 Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön