24 Ocak 2014

Adil Işık Giyim İade Kabul Etmedi

23,01,2013 perşembe günü forum İstanbul Adil Işık mağazasında bir elbise beğendim ama tek olduğum için kararsız kaldım. Anneminde beğenip beğenmeyeceğini merak ettim. Annemin buraya gelemeyeceğini söyleyerek beğenemeyiz yarın iade edebilir miyim diye sorduğumda iade alamayacağını söyleyerek kendini savundu.

Fakat bende 1 gün arayla alınabileceğinde bir sorun olmayacağını söyledim fakat tekrar reddetti. Bende elbiseyi almaktan vazgeçtim. Yani bana elbiseyi satmamak için elinden geleni yaptı. Hiç yardımcı olmadı. Ben böyle bir sorunla ilk kez karşılaşıyorum. 30 gün içerisine iade ve değişim kabul edilmesi gerekir.

Fatma 139 Okunma

Cevaplar

  • Fatma27 Ocak 2014

    benim alacağım özel tasarım değildi aslında sorun iade falan değildi sizin müdürünüzün müşterilerine olan saygısızlığı.

  • Adil Işık Group Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Özel Tasarım ürünlerimiz özel ürün grubuna dâhil olduğu için iade veya model değişimi yapılmamaktadır. Özel tasarım ürünlerde –üründen kaynaklanan herhangi bir problem olmadığı sürece- değişim yapılmaması, tüm perakende mağaza zincirleri tarafından uygulanan bir prosedür’dür. Kullanılmamış Özel tasarım ürünlerimizde 3 gün içinde renk ve beden değişiminde müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Konuyla alakalı yardımcı olamadığımız için özür diler, bir sonraki alış verişinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. ADİL IŞIK Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Hizmetleri Hattı 0212 295 60 75 Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön