Adil Işık Group Ürünlerinin Arkasında Durmuyor!

Ayça O. |

Adil Işık'tan yaklaşık 2 ay önce bir pantolon aldım. Sadece birkaç saat giydim ve her yeri tüylendi. Hemen iade için götürdüm ve ret cevabı geldi. Müşteri hizmetlerini aradım tekrar inceleyelim dediler ve tekrar götürdüm. Yaklaşık 1 ay cevap gelmedi sonra mağazaya gittim ürünü yollamamışlar bile. Ben gidince hemen gönderdiler tabi 1 ay oldu yine cevap gelmedi.

Tekrar mağazaya gittim, ret cevabı gelmiş dediler. Alışveriş yaparken herkes ilgileniyor böyle durumlarda umursamıyorlar. Ben daha önce de adil ışıktan alışveriş yapıyordum. Ürünleri çok kalitesiz; bir daha asla ne alırım ne de etrafımdakilere aldırırım. Ürünlerinin arkasında durmuyorlar...

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayça O.
  15 Haziran
  21:53

  Zaten giyilecek durumda değil ama parasını vererek satın aldığım ürünümü bana ulaştırırsanız sizin çözmediğiniz problemi belki kendim çözebilirim. Gösteremediğiniz ilginiz için teşekkür ederim!

 • Ayça O.
  15 Haziran
  21:44

  Ürüne 2.defa red cevabı geldi yalnızürün ortada yok ve 3 ay oldu 3hafta önce mağazaya gitti red cevabı geldi dediler ama ürünü hala iade etmediler. Resmen dalga geçiliyor.

 • 02 Haziran
  20:46

  Sayın Müşterimiz,

  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235
  E-mail info@adl.com.tr