Adil Işık Group Üründe Renk Solması!

Döne S. |

07.11.2014 tarihinde aldığım adl markalı pantolonu 08.01.2015 de renginin ciddi anlamda solması ve diz yapması şikayetiyle incelemeye gönderdim. Bana gelen cevapta üründen kaynaklı bir sorun olmadığı ve iade talebimin red olduğu yazıyordu.

Şunu söylemek isterim ki ben ilk defa ADL'den ürün alan biri değilim daha önce ADL ürünlerinden böyle bir sorun yaşamamışken son aldığın pantolonda böyle bir hata olması, üstüne birde yeterli bir açıklama yapılmadan üründen kaynaklı değil denilip ilgilenilmemesi ADL' ye hiç yakışmayan bir tavırdır. Piyasada 15 20 TL'ye pantolon varken ben tutup iki katı bedel ödeyip, güvenerek adl den alışveriş yapıyorsam bunun bir karşılığının olması gerek diye düşünüyorum.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Döne S.
  29 Ocak
  12:22

  Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
  Sanırım verdiğiniz bu cevapla bizim ürünlerimizde renk solması ve diz tutması gibi problemler normaldir demek istediniz tekrardan teşekkür eder iyi mesailer dilerim.

 • 27 Ocak
  15:36

  Sayın Müşterimiz

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir.

  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Adil Işık Group
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öner Hattı 444 3 235