Adil Işık Group Ürün Tüylendi.

Kamuran Kara İ. |

Gaziantep Sanko Park AVM içinde bulunan Adil Işık mağazasından almış olduğum 2 triko bluz aynı fakat renkleri farklı sadece 1 kere giymeme rağmen tüylenme yaptı. Bununla ilgili ürünü firmaya incelemeye gönderdim, tam 1.5 ay sonra red olarak geldi. Sebep olarak ürün ipliğinin tüylenmeye müsait olduğu söylendi, yani bunun gayet normal bir şey olduğu üretici firmadan kaynaklanmadığı ve yapılacak bir şey olmadığı bilgisi müşteri temsilcisi C. Hanım tarafından verildi. Ürün inceleme sonucu 01.03 tarihinde netleşmiş fakat telefon bana bilgi verilmedi kendim mağazayı arayarak bilgi aldım. Yalnız her şeyde prosedürden bahsederlerken atladıkları bir şey var; ürünleri teslim ederken bana ürün inceleme formu vermeleri gerekiyormuş, ben böyle bir form almadım. 15 günde sonuçlanan ürünler 1,5 aydır mağazada. Yıkanmayan ya da bir kere giyilen ürünün hikayesi...

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamuran Kara İ.
  25 Mart
  23:45

  Peki neden kabul edilmedi. Gelişi güzel kalıplaşmış Cevapları ezberlemissiniz onları söyleyip duruyorsunuz. 1 kere giyilen Ürünün tuylenmesi konu sizde bu Ürününüzün mu arkasında duruyorsunuz?

 • 22 Mart
  22:40

  Sayın Müşterimiz,

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235
  E-mail info@adl.com.tr