Adil Işık Group Ürün Değişimi Yapılmıyor.

Sinem Y. |

Sadece bir kere giyilmiş bir üründe (ürün bedeni üzerime tam olmasına rağmen) pantolonun arka dikişlerinde açılma meydana geldi. Diğer markalardan aldığım pantolonlarda hiç böyle bir şey yaşamamıştım bugüne kadar. Aynı fiyat aralığında olmasına rağmen kalite çok düşükmüş ki bu şekilde sonuçlandı. Geri götürüp değiştirmek istediğimde ise ürünü incelemeye gönderip gelecek sonuca göre aksiyon alacaklarını söylediler. Mağaza müdürünün insiyatifi nasıl olmaz, kaldı ki sürekli alışveriş yaptığım bir mağaza, ürünleri satarken binbir samimi olmayan satış teknikleri, sorun yaşadığımı belirtince de muhatap olmamaları. Adil Işık çok değişti demiştik ama c** a** ile çalışınca marka olunmuyor, müşterini böyle bir sorunda bile memnun edemezken neyine güvenerek ürünlerin fiyatını şişiriyorsun Adil Işık sorarım sana? Kesinlikle bu mağazadan alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  18:37

  Sayın Müşterimiz,

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Söz konusu ürünümüz merkezimizde uzman yetkililerimizce incelenip tarafınıza bilgi aktarımı en kısa sürede yapılacaktır.

  Tarafınızı beklettiğimiz için anlayışınızı rica eder, iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235