24 Nisan 2015

Adil Işık Group Satın Alırsan Kıyafetin Bedenini Getirtiriz!

Bugün Van Adil Işık Group mağazasından beğendiğim siyah uzun gece elbisesinin bedeni olmadığını ve isteyebileceklerini söylediler. Elbisenin bedeninin gelmesi için elbiseyi satın almam gerektiğini söylediler. Elbiseyi Genel Merkezden değil başka mağazalardan isteyeceklerdi. Sezonu geçmiş bir elbiseyi Genel Merkezden istenmeyecek ise neden beden için alma şartı oluyor. Ki bu mağazada müşteriyi yanılttıklarını düşünüyorum.

Bu elbiseyi gönderip diğer uyan beden alınacaksa neden o zaman bana hem S beden hem de medium getirebileceklerini söylediler? Bir çelişki var diye düşünüyorum. Sorduğum sorulara hoşnutsuz cevap aldım ve ilgisiz davranıldı. Müşteri memnuniyeti kalmadı artık.

Nazlı 315 Okunma

Cevaplar

  • Adil Işık Group Temsilcisi25 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, Adil Işık Group markası ürünlerimiz, mağazalardaki hizmetimiz ve personelimiz ile ilgili yorumlarınızın bizim için çok değerli oldugunu bildirmekten mutluluk duyarız. Konu İle ilgili müşterilerimiz ile görüşülmüş ve gerekli bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla ADİL IŞIK Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Hizmetleri Hattı 0212 295 60 75 Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön