Adil Işık Group Online Alışveriş Tamamen Asılsız!

Özlem D. |

30.07.2015 tarihinde vermiş olduğum sipariş akşamına kargolandı olarak sitenin sistemine düştü. 31'inde müşteri hizmetlerini arayıp kargo takip numarasını istedim. Kargolanmamış Pazartesi elinizde olur dediler.

Pazartesi aradım daha kargolanmamış akşama yarın elinizde olur dediler. Ve bugün aradım daha kargolanmamış Perşembe günü elinizde olur dediler.

Alın size tam bir çocuk oyunu.

Mümkün değil aldığınız ürünler elinize istediğiniz zamanda ya da kısa bir sürede ulaşsın. Ayrıca
bu kadar lakayt bir şekilde telefon açan müşteri hizmetleri ile karşılaşıyorum. Kesinlikle kurumun kalitesini düşüren ve hiçbir şeyden haberi olamayan bir ekip. Şikayet mailime ise merhaba diye dönmüşler!

Etiketler :

Online İşlemler Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  15:28

  Sayın Müşterimiz,
  Konu ilgili departmanımıza iletilmiş olup en kısa sürede söz konu bilgilendirmeleriniz değerlendirmeye alınacaktır. Adil Işık Group markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Online alışveriş siparişlerimiz 5 iş günü içinde gönderilmesi ön görülmektedir. Gönderiniz ile ilgili bir aksaklık tespit edilememiş hazırlanma sonrası siparişiniz iletici firmaya tarafınıza teslim edilmek üzere teslim edilmiştir.
  Iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

  Adil Işık Group
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235