Adil Işık Group Kusurlu Ürünün Hatasını Kabul Etmiyor.

Neslihan T. |

Almış olduğum gömleği giymeden önce suda elde durulama yaptım, tüm boyası üzerine aktı. gömleği incelemeye gönderdiler gelen cevap kullanıcı hatası, bu gömlek elde yıkama yapılamazmış. müşteri hizmetlerini aradım peki etikette yazsaydı diye öyle bir ibare yokmuş. Bilgi etikete yazılabilir, tekstilde çalışan biri olarak bunun boya kaynaklı olduğunu tahmin ediyorum dediğimde, eksik bilginiz var dediler. zaten üründe hiçbir şekilde incelenmemiş, üretimde gerekli inceleme yapılıyormuş. Kısacası ürün neden elde yıkanmıyor, dalga geçer gibi. Adil Işık Group sattığı ürünün arkasında değil.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan T.
  17 Ocak
  21:26

  Aldığım Ürünün Yıkama talimatında elde yıkanmaz diye bir bilgi yok. Sadece elde durulama Yaptım doğal olarak kullanmadan Önce, yani o gömlekle yağmurlu bir havada dışarı çıkılsa aynı durum söz konusu olacaktı. Yıkama talimatı dikkatli incelenirse oradaki eksiklik görülür elde yıkanmaz ibaresi yok. Kesinlikle talimat dışında yıkanmadı. Kendi hatasını kabul etmiyor adil Işık. Yeterli bir açıklama değil yapılan. Buna kimse Anlayış gösteremez. Emin ve bilgi sahibi Olduğum bir konuda Anlayış beklemeyin. Gömleği bir test kurumuna göndereceğim sanırım sizin laboratuvarınızda incelemek mümkün değil.

 • 16 Ocak
  13:41

  Sayın Müşterimiz

  Mağazamıza iade talebi ile teslim etmiş olduğunuz ürünümüz merkezimizde incelemeye alınmıştır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından titiz ve tarafsız bir gözle, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiştir.
  İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır. Söz konusu deformasyonun temizleme talimatına uyulmaması sonucu meydana geldiği tespit edilmiştir. Bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek bildiririz.

  Adil Işık markası olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerinizin kalite standardımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235
  Müşteri İlişkileri Hattı 0212 295 6075