15 Şubat 2016

Adil Işık Group Kusurlu Ürün Firma Tarafından Kusursuz Bulundu!

Adl mağazalarından (Symbol AVM İzmit) aldığımız ürün 2-3 defa giyildi ve üzerindeki iplikler sökülmeye başladı. Ürünü geri götürdüğümüzde inceleme yapıldığı ve hatanın kullanıcı hatası olduğu söylendi.

Eşime aldığım bu ürünü eşim daha kullanamadı ki kullanıcı hatasından dolayı hasarlı olsun. Ürünün kumaşı o kadar kusurlu ki, üzerindeki ipliklerinin sökülmesi için elinizi birkaç defa üzerinde gezdirmeniz yetiyor.

Ayrıca benzer iplik sökülmelerini eşim ceketi ilk almaya karar verdiğinde askıdaki diğer ürünlerde de görmüştük ancak satıcılar ürünlerin teşhir süresince hasar gördüğünü söyleyip bize hasarsız ürün verdiler.

Ürünü iade etmeye gittiğimde aynı model ceketlerin hepsinin (büyük ihtimalle kusurlu kumaş nedeniyle) geri gönderildiğini ve aynı ürün ile değişim yapamayacaklarını söylediler.

Mustafa 277 Okunma

Cevaplar

  • Adil Işık Group Temsilcisi03 Mart 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz. ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön