Adil Işık Group Kusurlu Ürün!

Zeynep K. |

Gaziantep Sanko AVM'den aldığım bir triko kazağı 1 kez giydim, 2. giyişim de yer yer tüylenmeler olduğunu ve ürünün kendini saldığını fark ettim. Aynı gün ürünü Tokat Nova'da AVM'ye iade için teslim ettim.

15 gün sonra ret cevabı aldım. Demek ki bu mağazadan asla mecbur kalmadıkça alışveriş yapmamak gerekiyor. Her sezon başında mağazaya girip tek seferde yüzlerce liralık alışverişler yapıyordum, şanslıyım ki sadece 40 liralık bu üründe sorun yaşadım ve böylece alışverişi kesmem gerektiğini anladım!

Ayrıca mağaza çalışanları haklı olduğumu gözleriyle gördükleri için devamlı müşterilerine karşı o kadar mahcup oldular ki ellerinden gelse ürünün yenisini vereceklerdi. O personeli hak etmiyorsunuz.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep K.
  16 Mart
  21:25

  Her şikayete, her müşteriye hazırda bulunan standart üç mesajdan birini yazan bir firmadan da çok şey beklememek lazım. Geri dönüşlerde hiçbir şekilde memnuniyetsizliği gideremeyip, üstüne bir de anlayış rica edemezsiniz, zira bu durumda iade taleplerini istisnasız kabul etmeniz sadece müşterilerinizi kandırmaya çalıştığınız anlamına gelir.

 • 13 Mart
  19:24

  Sayın Müşterimiz,
  Adil Işık Group markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.
  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Anlayışınızı rica eder memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Saygılarımızla

  ADİL IŞIK
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Hizmetleri Hattı 0212 295 60 75
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235