14 Aralık 2015

Adil Işık Group Kumaşın Kendini Boyaması!

İzmir Form Bornova'dan almış olduğum Beyaz lacivert yazlık ceketin kendini boyaması üzerine (iç astar kuması ve lacivertin az olduğu yerler temiz, yoğun olduğu yerlerin beyazının mavileştiği) iş çıkışı yorgunlukla incelenmek üzere verdiğim ceketimin üzerine olumsuz bir mektup takarak iade etmişler. Bu ürünün incelenmesi için gittiğim gün (31.10.2015) almış olduğum penye t-s. Üzerindeki taşların da düşmeye başlaması üzerine bugün incelenmek üzere götürdüğümde bu durumu öğrendim. Tarafıma ne bir mail, ne de telefon açılmış değil. Ben bu ürünlere 100,00+70,00 TL para verdim. Kesinlikle ürünleri hatalı, bugün yaptıkları tutum davranışları da ayrı bir üzücü.

Filiz 282 Okunma

Cevaplar

 • Filiz 04 Şubat 2016

  Şaka mısınız, tarafıma mesaj göndermeyin. Anlamanız kıt mı sizin?

 • Filiz 01 Ocak 2016

  Veri tabanından tel numaramı kesinlikle, özellikle, bastıra bastıra... . Silmenizi söylediğim halde tarafıma hala mesaj geliyor. Değil kıyafetinizi almak, sizin isminizi duymak bile istimiyorum.

 • Filiz 15 Aralık 2015

  Tam da beklediğim, size yakışanı yapmışsınız. Şimdi siz benden ceketi ya böyle giymemi (mümkün değil), ya da çöpe atmamı bekliyorsunuz.

 • Filiz 15 Aralık 2015

  Bu durumu markanıza gösterilen ilgi olarak mı algılıyorsunuz? Ceketin yakasına taktığınız mektubu burayada yapıştırmışsınız. Tamda bende bekediğim. Size yakışanı yapmışsınız.

 • Adil Işık Group Temsilcisi15 Aralık 2015

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz. ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

 • Filiz 13 Aralık 2015

  Hatta şimdi fark ettiğim bir şeyi de yazmak istiyorum. Bir kolunun deseni diğer koluna göre başka. Bana defolu ürün giydirmişler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön