Adil Işık Group Kumaşın Kendini Boyaması!

Filiz T. |

İzmir Form Bornova'dan almış olduğum Beyaz lacivert yazlık ceketin kendini boyaması üzerine (iç astar kuması ve lacivertin az olduğu yerler temiz, yoğun olduğu yerlerin beyazının mavileştiği) iş çıkışı yorgunlukla incelenmek üzere verdiğim ceketimin üzerine olumsuz bir mektup takarak iade etmişler. Bu ürünün incelenmesi için gittiğim gün (31.10.2015) almış olduğum penye t-s. Üzerindeki taşların da düşmeye başlaması üzerine bugün incelenmek üzere götürdüğümde bu durumu öğrendim. Tarafıma ne bir mail, ne de telefon açılmış değil. Ben bu ürünlere 100,00+70,00 TL para verdim. Kesinlikle ürünleri hatalı, bugün yaptıkları tutum davranışları da ayrı bir üzücü.

Etiketler :

Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Filiz T.
  04 Şubat
  19:46

  Şaka mısınız, tarafıma mesaj göndermeyin. Anlamanız kıt mı sizin?

 • Filiz T.
  01 Ocak
  12:26

  Veri tabanından tel numaramı kesinlikle, özellikle, bastıra bastıra... . Silmenizi söylediğim halde tarafıma hala mesaj geliyor. Değil kıyafetinizi almak, sizin isminizi duymak bile istimiyorum.

 • Filiz T.
  15 Aralık
  20:17

  Tam da beklediğim, size yakışanı yapmışsınız. Şimdi siz benden ceketi ya böyle giymemi (mümkün değil), ya da çöpe atmamı bekliyorsunuz.

 • Filiz T.
  15 Aralık
  20:08

  Bu durumu markanıza gösterilen ilgi olarak mı algılıyorsunuz? Ceketin yakasına taktığınız mektubu burayada yapıştırmışsınız. Tamda bende bekediğim. Size yakışanı yapmışsınız.

 • 15 Aralık
  18:32

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir.

  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

 • Filiz T.
  13 Aralık
  09:05

  Hatta şimdi fark ettiğim bir şeyi de yazmak istiyorum. Bir kolunun deseni diğer koluna göre başka. Bana defolu ürün giydirmişler.