Adil Işık Group Kot Pantolonumun Arka Ceplerinden Düşen Taşlar Yapıştırılmadı!

Duygu B. |

Kot pantolonun arka cebindeki taşlar düştü, yapıştırılmasını istedim. 1 ay sonunda "tadilatın reddedildiği, müşteri Hizmetleri'ne itiraz edebileceğim" söylendi. C***** Hanım "taş yapıştıran firma ile artık çalışmadıklarını, kendileri yapıştırırsa yapışkan izi kalabileceğini" söyledi. O firmanın ismini istediğimde bilgi vermedi. Ben tadilat isterken, müşteri İlişkileri’nin ret mektubunda "Mağazamıza iade talebiyle teslim etmiş olduğunuz ürünümüz... " diye cevap veriliyor? Markanın sattığı ürünün arkasında durmasını ve “düşen taşların yapıştırılması” gibi basit bir talebi reddetmek yerine (eski firmayla çalışmıyorsa bile) somut bir çözüm sunmasını beklerdim. Adil Işık’tan alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Düğme-Fermuar Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu B.
  27 Haziran
  19:47

  Yaşadığım olaydan ve bu sitede okuduğum onca şikayetten sonra, adil Işık ürünlerinin kalitesine nasıl güvenebilirim ki?

  "Kullanım esnasında meydana gelen hatalar" da ne demek? Kot pantolonu giyip oturmamam mı gerekiyordu? Yıkarken bile dikkat ediyor, taşları düşmesin diye kotu ters çeviriyordum.

  Artık Adil Işık’tan alışveriş yapmıyorum ve yapmayacağım.

 • 31 Ocak
  17:01

  Sayın Müşterimiz,

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Kullanım esnasında meydana gelen hatalar müşteri mağduriyeti giderilmek üzere tadilat işlem imkanlar doğrultusunda gerçekleştirilebilmektedir.

  Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235
  E-mail info@adl.com.tr