03 Kasım 2015

Adil Işık Group Kokan Deri Montumun İadesini Kabul Etmedi!

17/10/2015 tarihinde firmadan bi deri mont aldım. Alırken ürünü satış elemanı ürünü beğenmediğimiz değiştirmek istediğimiz takdirde hiçbir sebep sunmamıza gerek kalmaksızın iade alabileceklerini bildirdi. 2 gün sonrasında üründe çok fazla koku meydana geldiğini hissettim. Giyilemeyecek derecede yoğun bir koku sebebiyle ürün iadesini talep ettim. İncelemeye aldıklarını söylediler ve bi hafta içerisinde üründe bir sorun bulmadıklarını söz konusu kokuyu tespit edemediklerini bildirerek red cevabı aldım. Bu kadar ilgisizlik bu kadar umursamazlık olmaz. Üründe yıpranma zarar verme yıkama hiç bir şey yokken nasıl red cevabı gelir. Kokuyu uyduracak halim yok. Konuya ilginizi bekliyorum.

Gülçin 258 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin05 Kasım 2015

    Hangi şikayet karşılığında olumlu bir dönüş yapmışsınız ki benim şikayetime olumlu dönüş yapacaksınız değil mi? Evet haklısınız iki günde aşırı kokuya ben sebep oldum. Merkezinizdeki yetkililer bir gün kullansınlar bi giysinler ondan sonra karar versinler.

  • Adil Işık Group Temsilcisi03 Kasım 2015

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön