Adil Işık Group Kokan Deri Montumun İadesini Kabul Etmedi!

Gülçin T. |

17/10/2015 tarihinde firmadan bi deri mont aldım. Alırken ürünü satış elemanı ürünü beğenmediğimiz değiştirmek istediğimiz takdirde hiçbir sebep sunmamıza gerek kalmaksızın iade alabileceklerini bildirdi. 2 gün sonrasında üründe çok fazla koku meydana geldiğini hissettim. Giyilemeyecek derecede yoğun bir koku sebebiyle ürün iadesini talep ettim. İncelemeye aldıklarını söylediler ve bi hafta içerisinde üründe bir sorun bulmadıklarını söz konusu kokuyu tespit edemediklerini bildirerek red cevabı aldım. Bu kadar ilgisizlik bu kadar umursamazlık olmaz. Üründe yıpranma zarar verme yıkama hiç bir şey yokken nasıl red cevabı gelir. Kokuyu uyduracak halim yok. Konuya ilginizi bekliyorum.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülçin T.
  05 Kasım
  12:41

  Hangi şikayet karşılığında olumlu bir dönüş yapmışsınız ki benim şikayetime olumlu dönüş yapacaksınız değil mi? Evet haklısınız iki günde aşırı kokuya ben sebep oldum. Merkezinizdeki yetkililer bir gün kullansınlar bi giysinler ondan sonra karar versinler.

 • 03 Kasım
  22:35

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir.

  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235