Zafer K. Teşekkür Mesajı

Mersin YKM mağazanız sorunu giderdi teşekkür ederim... Slm...

Adil Işık Group Kendi Ürününün Arkasında Durmadı!

Zafer K. |

15.10.2015 günü eşimin doğum günü için elbise ve ceketten oluşan bir kombin aldık. Sadece aldığımız günün akşamı eşim bu elbiseyi giydi ancak ertesi gün elbisenin ön tarafında iplik atmaları olduğunu gördük ve birkaç gün içinde Mersin Forum mağazasına ürünü götürdük ve merkezlerine göndereceklerini söylediler. Dün bizi aradılar ve üründe bir sorun olmadığını ve gelip ürünü almamızı söylediler. Ben de ürünü kendilerine hediye ettiğimi ve bu şekilde geri almayacağımı söyledim. En büyük AVM'lerde mağazası olan ve bizim de marka olarak gördüğümüz firmanın aslında içi boş bir firma olduğunu üç kuruşluk kar'ı için müşteri memnuniyetini hiçe saydıklarını anladık.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer K.
  06 Mayıs
  11:52

  Mersin YKM mağazanız sorunu giderdi teşekkür ederim... Slm...

 • 01 Kasım
  19:09

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir.

  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235