Adil Işık Group Kazakta Bollaşma Oldu!

Zeynep T. |

İstanbul Maltepe Carrefour SA mağazasından aldığım kazağın daha ilk giymeden sonra bollaşması üzerine incelemeye gönderdiler. Herkese olduğu gibi bana da ret cevabı geldi. 2 sene önce de bu şekilde bir ürünlerini aynı şikayetle incelemeye gönderdim ret cevabı aldıktan sonra telefon aradığımda daha dokusu sert ürünleri tercih etmem söylendi. Sizce bu tatmin edilir bir cevap mı? Firmanızın sürekli bir müşterisiyim hadi bir olur dedim iki olur dedim ama bu üçüncü ve 99 lira verip aldığım kazağı bir kere giydim. Şimdi herkese yazdığınız basit sıradan cevaplardan yazacaksınız biliyorum ama ben de saf değilim bir dünya para sayıp paramla rezil olamam. Ben bir kaybederim ama siz beni kaybedersiniz.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  20:56

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve bahsi geçen esneme ürünümüzün kullanım esnasında vücut şeklini almasından dolayı meydana gelmekte ve bu dünya standartlarında normal karşılanmaktadır. Temizleme talimatına göre temizlendiğinde ürünümüz kullanım önceki formuna girecektir. Bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir.

  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235