12 Ocak 2016

Adil Işık Group Kazakları Fiyasko, Firma Kullanıcı Hatası Diyebiliyor!

83034 referans numaralı ürünüm ikinci giymem de her tarafından bollaştığı için ürün incelemeye gitti ama 1 ayda sadece ütü yapılıp gelmiş. Müşteri hizmetlerinin verdiği cevap ise daha da beter. Kazağın kollarını sıvayıp kullandığım için diz izi olmuş.

Vücudun hareketine göre şekil almış. Ürün normalmiş. Satarken bu ürün bollaşır diyen yok ama. Dikiş hatası var kolun da ki bu bile benim hatammış. Böyle sorun görmedim. Pazardan aldığım kazakta bir iz olmazken Adil Işık'taki hata inanılmaz. Yalan yanlış bilgi vererek sorun çözülmez.

Beyhan 117 Okunma

Cevaplar

  • Adil Işık Group Temsilcisi16 Ocak 2016

    Sayın Müşterimiz, Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz. ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön