Adil Işık Group Kazak Bir Ayda Darmadağın Oldu.

Tolga G. |

Eşime aldığım kazak 1 ay içerisinde darmadağın oldu. Her tarafından tüylendi ve deforme oldu. Mağazaya başvurduk, biz bir şey yapamıyoruz merkeze gönderilmesi lazım dediler. 81358 referans No. İle merkeze gitti üretimden kaynaklı sorun yok şeklindeki standart cevaplarını aldık.

Şimdi dünyanın parasını verip aldığınız kazak 1 ay içerisinde 3 kez kullanıldığında ve yıkanmadan nasıl bu hale geliyor. Bu nasıl bir firma ki ürettiği malın arkasında durmayı başaramıyor. Kendi kendime bir kazak 3 kullanımda veya hangi kullanım şartlarında bu hale gelir sorusunu yanıtlayamıyorum. Tarlada veya şantiyede kullanılsa bile anca bu hale gelirdi. Ürünün kesinlikle değişiminin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga G.
  11 Kasım
  09:47

  Her şikayete aynı standart cevabı vererek ürünlerinizin arkasında çok güzel duruyorsunuz. Nasıl oluyorsa her ürününüz mükemmel, hep kullanıcı hatalı. Verdiğiniz cevaplardan bir tanesi bile farklı değil, bence siz bu işi bırakın işportacılığa başlayın kurumsal kimliğiniz ancak bu kadar.

 • 10 Kasım
  20:42

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir.

  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235