Adil Işık Group Kalitesiz ve Defolu Ürünleri Satıyorlar!

Hasan K. |

Konya Kule Site AVM'de bulunan Adil Işık mağazasında aldığımız kaban 20 gün içerisinde renk değişikliğine uğradı. Ürün iade etmeye gittiğimizde incelemeye göndereceklerini söylediler. İnceleme sonucunda üretim hatası olmadığı gerekçesiyle kabul etmediler.

Tüketici haklarına başvuruyorum. Adil Işık gibi sorumsuz ve ilgisiz bir firmayla ilk defa karşılaşıyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  21:27

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir.

  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235