Adil Işık Group İade ve Değişim Yapmıyor.

Irmak T. |

Hediye olarak aldığım 2 adet mont aldığım kişiye olmadığı için iade etmek istiyorum ya da ileri tarihli değişim kartı vermeleri gerekiyor ancak bu iki uygulamada yapılmıyor. Ancak fişlerde bir ay içinde iade alınabileceği yazıyor böyle büyük bir firmanın müşteri memnuniyetini birinci planda tutması gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta şu an mağazalarında beğenebilir bir ürün yeni bir ürün yok ürün satılırken gösterilen ilgi iade konusunda da olması gerekir.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  14:32

  Sayın Yetkili,

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizin kalitesine güvenerek kullanmalarını ve kendilerini mağazalarımızda mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde; iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve ödeme şekline göre iade veya değişimi Fiş/ Fatura ibrazı ile mağazalarımızda uygulanmakta müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Kullanılmamış ve satışa mani bir unsur bulunmayan ürünlerde Vergi Usul Kanunu gereğince para iadesi ve değişim talepleri satış noktalarımızda 30 gün içinde Fiş/ Fatura ibrazı ile gerçekleştirilmekte, Hediye Değişim Kartı ile yapılan başvurularda ise 30 gün içinde sadece değişim işlemi yapılmaktadır.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla;

  ADİL IŞIK GROUP
  adL codentry LoveMyBody
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235
  Müşteri İlişkileri Hattı 0212 295 6075

 • Irmak T.
  21 Ocak
  12:46

  Hediye olarak aldığım 2 adet mont aldığım kişiye olmadığı için iade etmek isyorum ya da ileri tarihli değişim kartı vermeleri gerekiyor ancak bu iki uygulamada yapılmıyor. Ancak fişlerde bir ay içinde iade alınabileceği yazıyor böyle büyük bir firmanın müşteri memnuniyetini birinci planda tutması gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta şu an mağazalarında beğenebilir bir ürün yeni bir ürün yok ürün satılırken gösterilen ilginn iade konuşnda da olması gerekir